mapa Aktuální nabídka domů Kontaktujte nás

O projektu

NOVÉ HRADBY MIKULOV, projekt výstavby 14 nadstandardních rodinných domů v oblasti Na Hradbách. Zahájení výstavby v dubnu 2018.

O lokalitě

Lokalita Na Hradbách je atraktivní residenční čtvrtí, přímo navazující na historické centrum města Mikulova. Svým obyvatelům poskytuje napojení na stávající městské sítě a veškerou občanskou vybavenost v docházkové vzdálenosti. Nechybí tedy ani možnosti blízkého sportovního a kulturního vyžití. Projekt NOVÉ HRADBY MIKULOV využívá poslední volné parcely, určené k výstavbě, nacházející se v katastru Mikulova.

Charakteristika

Navržené novostavby jsou řešeny v charakteru stávající zástavby, jedná se tedy o jednopodlažní řadové domy s podkrovím, sedlovou střechou, garáží a parkovacím místem. Jednotlivé domy disponují zahradou, která je i samostatně přístupná.

Nadstandardní řešení domů přináší mimo jiné dřevěná “Euro” okna s trojsklem, podlahy z parket a keramické dlažby, systém podlahového vytápění s kombinací s radiátory, špičkové kondenzační kotle Buderus Logamax včetně inteligentní regulace Logamatic. Dále pak interiérové dveře dýhované přírodní dýhou s obložkovou zárubní, zateplená sekční garážová vrata na dálkové ovládání či střešní krytinu z keramických tašek s povrchovou úpravou Engoba.

Projekt NOVÉ HRADBY MIKULOV nabízí dva typy domů Aurelius a Veritas - v provedení před dokončením nebo na klíč. Nabídku domů s bližšími informacemi naleznete v odkazu pod fotografií.

NOVÉ HRADBY MIKULOV jsou tím pravým místem pro bydlení v Mikulově i skvělou investiční příležitostí.